Тенденції в інтер'єрі - 5 найактуальніших рішень!

У сучасному гіперактивному світі, функції будинку зводяться до мінімуму – відпочити, розслабитись, відіспатись. Ніщо не повинно заважати цим трьом взаємопов’язаним процесам, навпаки – кожна річ покликана максимально цьому сприяти.

Тенденція №1. Екологічність

Ми щасливі повідомити Вам, що наймодніша тенденція в інтер’єрі 2016 року, залишається в тренді і в 2017! Екологічність – це вибір екологічно чистих матеріалів: пробкових покриттів, бамбукових підлог і шпалер, меблів без вмісту формальдегіду, фарби на водній основі без летких органічних сполук . По-друге, це повторне використання матеріалів з метою зберегти природні ресурси Землі.

Тенденція №2. Мінімалізм

Речі збирають пил. Накопичення речей перестало бути показником успіху і достатку. Ваш будинок – не музей, тому без роздумів викидайте мотлох, залишаючи лише найнеобхідніше і те, що завжди надихає. Так, це непросто, але почавши, Ви вже не зможете зупинитись. Привчіть себе, що з покупкою нової речі потрібно викинути стару. Це правило вбереже Вас від зайвих покупок.

Тенденція №3. "Розумна" ванна кімната

Навіщо існує ванна? Щоб змити з себе бруд і розслабитися, чи не так? Щоб забезпечити ці дві умови, багато не треба. Дотримуючись тенденції екологічності житла, встановіть якісні фільтри для води, хороші розпилювачі і сенсорні крани – це економить ресурси Землі і Ваш сімейний бюджет. Ще один модний тренд – прозорі скляні двері, замість громіздкої душової кабіни. Ця конструкція візуально розширює простір не навантажуючи його.

Тенденція №4. "Жива" кухня

Вертикальні сади з травами – це не тільки корисно, а й незвично. Експерти рекомендують використовувати багато зелені та вазонів для дизайну Вашої кухні, адже це завжди буде освіжати Ваш простір та милуватиме око.

Тенденція №5. Фотошпалери з перспективою

Раніше такі можна було побачити в багатьох будинках і установах. Сьогодні, з прогресом поліграфії, мода на візуальні «фокуси» повертається. Напевно, на Землі є місце Вашої мрії або просто улюблений куточок. Професіонали допоможуть створити ефект перебування саме там, не залишаючи зручне крісло.

Команда експертів новобудов “Вірне рішення”  слідкує за всіма світовими новинками в дизайні інтер’єру. Ви першими дізнаєтеся про сучасні тенденції, які стануть досконалим атрибутом Вашого смаку та стилю.