Що краще: квартира або приватний будинок?

Дуже багато суперечок ведеться на тему того, що ж все – таки краще: квартира або будинок?
Насправді, на цю тему можна сперечатися дуже довго, оскільки, переваги та недоліки є і в будинку, і в квартирі…

У будь – якому випадку, люди розділяються на два суперечливі табори. Експерти новобудов «Вірне Рішення» спробували розібратися в цьому питанні, однак, не робили однозначних висновків, оскільки обидва варіанти – це дуже хороші місця для життя.

Квартира – це найпопулярніше місце для проживання. У квартирі, зазвичай, є кілька кімнат,бувають також двоповерхові. Квартири зручні тим, що в них відразу ж організовані всі зручності: санвузол, електрика і газ. Це зроблено саме тому, що будинок будується для великої кількості сімей, і необхідно відразу ж надати всі зручності нашої цивілізації. У будинках, найчастіше, відразу робиться ремонт, встановлюється ліфт. Люди, які вирішують придбати квартиру, створюють власне ОСББ, таким чином, формують бюджет будинку і витрачають кошти на необхідні речі, слідкують за чистотою та порядком в під’їзді, обладнують камерами сходові клітки, оснащують дитячі майданчики додатковими качелями. На сьогоднішній день, території новобудов є закриті, тобто, користуватися дитячим майданчиком чи зоною для занять спорту, можуть лише мешканці будинку. Сучасні новобудови розташовуються в місцях з найбільш вдалою інфраструктурою, тому Вам не потрібно буде шукати близькі дитячий садочок чи школи, адже все завжди поруч. Однак, квартири знаходяться в безпосередній близькості одна від одної, що викликає ряд проблем з сусідами.

Можливо приватний будинок...?

Приватний будинок  – це теж дуже гарне місце для проживання. Приватний будинок зараз може бути навіть показником високого фінансового добробуту. У приватному будинку у Вас немає сусідів за стінкою, хіба що через вулицю або через паркан. Тобто тут Ви робите що хочете, нікому при цьому не заважаючи.

На території свого будинку можна створити сад, зробити якісь додаткові зручності на природі, що теж дуже приваблює. Але справа в тому, що дуже часто в приватний будинок доводиться проводити і газ, і воду, і електрику. Інколи, навіть найпростіші санітарні зручності можуть перебувати за межами будинку. Отже, Вам доведеться витрачати додаткові кошти, щоб зробити свій будинок комфортним та зручним. З іншого боку, в приватному будинку можна зробити давно омріяну баню чи навіть басейн.

Порівняння  цих двох сучасних об’єктів можна проводити безкінечно. Звичайно, власники приватних будинків мають великі можливості реалізовувати свої фантастичні ідеї та мрії.  Отже, будинок виграє в цьому плані.

Утримувати будинок завжди буде трохи складніше, трохи дорожче, і Вам доведеться обходитися лише своїми власними силами, щоб створити затишок та красу свого дому.

Ми навели Вам приклади переваг та недоліків приватного будинку та квартиру у новобудові. Однак, вибір завжди буде за Вами…

Що оберете Ви…?