Переваги та недоліки дворівневих квартир!

Перша хвиля популярності дворівневих квартир прийшла після їх показу у голлівудських фільмах. Настає нова хвиля попиту таких квартир. Але забудовники, все ж, будують їх не часто. Все тому, що сходи на другий поверх «забирають» багато метрів, квартира вимагає розробки ретельного плану і не кожна українська сім’я може собі її дозволити. Тому велика ймовірність, що такі квартири будуть просто пустувати.

Поговоримо про переваги

Перший плюс такої квартири – велика площа. Зазвичай метраж становить 100 квадратних метрів. Від такої площі здається, що Ви перебуваєте не в квартирі, а в заміському будинку.

Ще один плюс – можливість зонування простору. Зазвичай, на першому поверсі, розміщують вітальню, кухню, ванну, а ось на другому – спальні. Іноді, використовують місце під сходами на другий поверх. У ньому можуть організувати додаткову комору чи приміщення для тварин, або ж сходи залишаються красивим елементом інтер’єру.

В основному, дворівневі квартири, вважаються елітним житлом і носять статус бізнес – класу. Ще однією перевагою такої квартири є можливість встановити великі вікна, щоб створити панорамний вид.

А зараз - недоліки...

В першу чергу, пропонуємо Вам порівняти дворівневу квартиру з будинком. По суті – це одне і теж, але у таунхауса є ще свій власний двір. Відмінності в ціні теж значні, тому, звичайно, логічніше вибирати таунхаус.

Сходи, які є найпривабливішим елементом квартири, насправді займають багато місця. Через це, Ви можете втратити корисні квадратні метри. До того ж, якщо у Вашій родині є маленькі діти, то Ви часто переживатимете, адже сходи – це небезпечний об’єкт.

Ну і нарешті, напевно, найвирішальніший мінус – це висока ціна. Якщо порівняти ціни, то можна зрозуміти що дворівнева квартира дорожча, ніж однорівнева практично на 25%. І не варто забувати, що обробка і установка сходів теж коштує пристойних грошей.

Команда експертів новобудов “Вірне рішення”  підбере для Вас найбільш оптимальний варіант, який припаде Вам до душі та буде відповідати Вашому бюджету. Усі послуги експертів – БЕЗКОШТОВНІ!