Дизайн квартири в стилі «Лофт» або ж Нью – Йоркський шарм.

У перекладі з англійської «лофт» означає горище. Цей стиль зародився в той час, коли покинуті приміщення від старих фабрик та інших технічних споруд отримали нове життя і набували своєрідного вигляду, який знайшов чимало шанувальників і в наш час. Занедбані промислові райони Манхеттена в Нью-Йорку стали «піонерами» нового стилю в області дизайну приміщень, що отримав назву «лофт». Використовувати для прикраси занедбані фабричні будівлі прийшло комусь в голову не випадково, адже багато деталей і залишки старих мануфактур досить міцні і практичні. А почуття фортеці і надійності, властиве таким будівлям, вразило багатьох дизайнерів. І тепер, навіть в міських квартирах, часто відтворюється «промислова» атмосфера тих часів.

Стиль «лофт» досить вдало може вписатися в будь–який приватний інтер’єр. Недарма дизайнери називають його стилем 21–го століття, так як тут постійно додаються нові деталі і ідеї, які суперечили навколишньому простору сучасного мегаполісу.

Колір меблів в такій квартирі часто має яскравий відтінок. А форма їх може бути самою незвичайною. Це крісла з увігнутими спинками у формі квітів, комоди у вигляді куба. Використовуються поєднання натуральних матеріалів з штучними. Це можуть бути пластик, нержавіюча сталь, і одночасно можуть бути присутніми натуральне дерево, шкіра. Єдність стилю підкреслюється використанням столів і пуфів, оформлених з такими ж деталями, як і інші елементи інтер’єру. Це, в свою чергу, говорить про те, що стиль «лофт» –не просто нагромадження того, що шкода зламати і викинути, а ретельно продуманий дизайн, який намагається внести в атмосферу технічності краплю людської любові.

Для стилю «лофт» неприйнятні гардини та тюль. Тут використовуються тільки горизонтальні або вертикальні жалюзі. Допускаються штори з великими малюнками або фотографіями. Вікна мають великий розмір і обов’язково до підлоги.

.

Мода чи пережиток минулого?

Інтер’єр цього своєрідного стилю вражає своєю різноманітністю і різносторонністю. Він може бути респектабельно дорогим, стриманим, суворим, а може бути неформально доброзичливим. Предмети і аксесуари, характерні для даного стилю – це все, що оточує міських жителів. Тут можна побачити і рекламні плакати, і дорожні знаки, і графіті, і різні таблички вуличних вказівників. Картини–абстракції не висять, а стоять на підлозі, притулившись до стіни. Загальну композицію стилю «лофт» підкреслюють м’які пуфи, підлогові вази і всякого роду дрібнички. У наш час нью–йоркський стиль став дуже популярний у багатьох країнах. Не оминув він стороною і Україну. Його можна зустріти в інтер’єрах квартир, офісів, магазинів, кафе, ресторанів і клубів.

Часто в стилі «лофт» оформляються приміщення, де проводяться різні виставки та покази, де бувають великі скупчення людей, запрошених на проведені там свята і вечірки. Кращого фону для споглядання творів мистецтва навіть і не знайти – так як своєю простотою і ненав’язливістю цей стиль не відволікає на себе увагу, даючи можливість сконцентрувати погляд на предметах мистецтва.

Не варто викидати чи ламати все старе! Адже, все в цьому світі має право на життя. Але друге життя для стилю «лофт», швидше за все, стане вічним!

Найкращий Спосіб Правильно Обрати Житло – Звернутись До Експерта Новобудов Львова!

Житло Лише Надійних Забудовнів!
☛ Без Комісій і Переплат!