5 місць закордоном, де Вам доплатять за проживання!

Що Ви зробите, якщо Вам скажуть, що пожити закордоном можна і за безкоштовно? Відкиньте свій скептицизм. Експерти знайшли круті місця, де Вам ще й доплатять за проживання!

Манітоба, Канада

Міська влада пропонує ділянки землі за ціною 8$ і надає гранд в розмірі 24 900$ на будівництво і бізнес. Земельну ділянку можна отримати і за нижчою ціною, якщо будівництво власного будинку відбудеться протягом року. Але врахуйте, що більша частина лотів розташована біля нафтових ділянок на південному заході Манітоби.

Шан-дю-Буль, Франція

У невеличкій комуні в Нормандії проживало зовсім мало людей, близько 380 осіб. Молодь виїжджала в пошуках кращого майбутнього у мегаполісах Франції. Мер містечка, Патрік Мален, не впав у відчай і перейшов до радикальних методів. Він виставив на продаж земельні ділянки розміром 900 – 1000 кв. метрів за ціною 1 євро за метр квадратний. Була лише одна умова: побудувати будинок протягом 1 року, після купівлі. Такий підхід приніс Шан-дю-Буль 300 нових пропозицій.

Нью-Хейвен, США

Бажаючим переїхати у Коннектикут виплачується компенсація у розмірі 80 000$. Ця сума передбачається у вигляді субсидій для придбання будинку і його облаштування. У Нью-Хейвені розвинена хімічна, збройова, нафтова і годинникова індустрія. Також тут знаходиться Єльський університет. Якщо Ви прагнете кардинальних змін – це місто для Вас, хоча рівень безробіття тут складає 7%.

Борміда, Італія

В гірському районі Лігурії, що в Савоне, мер міста пообіцяв одноразову виплату у вигляді 2000 євро кожному, хто забажає тут жити. Також Ви отримаєте в оренду житло всього за 12-15 євро на тиждень. Містечко ніби змальоване з розповідей про справжню італійську провінцію. Тут є славнозвісне Лігурійське море, яке відоме своїми чистими берегами і неподалік знаходиться французька Ніцца.

Острів Матсайкер,Австралія

Люди, які втомились від шумного міста – Вам сюди! The Parks and Wildlife Service пропонує провести 6 місяців на острові, що в океані –  безкоштовно! Екзотичні місця, захоплюючі пригоди і найпівденніший маяк Австралії. Перевагу надають людям, які навчені життю далеко від цивілізації або сімейним парам. Вас відправлять на вертольоті, забезпечать їжею і житлом, а Ви в свою чергу повинні обслуговувати маяк, стежити за територією та робити метеозведення. Радимо Вам постійно стежити за організацією, оскільки тут завжди пропонують щось незвичайно захопливе.