Топ 3 новобудови Львова з найкращим екстер’єром!

Окрім надійності, ціни і планування, кожен з нас звертає увагу на зовнішній вигляд будинку. В цьому і перевага новобудов перед житлом вторинного ринку – сучасне житло, з новомодним дизайном, що не може не радувати. Сьогодні, експерти новобудов “Вірне Рішення” поділяться з Вами трьома будинками, повз які Ви точно не зможете пройти.

“Villa magnolia”

Cучасний житловий комплекс малої поверховості, створений у стилі архітектури Львова 20-30х років XX ст. Саме цей стиль став еталоном якісного приватного житла, і  саме таку архітектуру ми зустрічаємо в сучасній Європі. “Villa Magnolia” – це перший проект у Львові подібного типу.

“Kaiser”

Це житловий будинок бізнес-класу, виконаний у чорно-білих тонах. Купуючи квартиру у “Kaiser”, Ви отримуєте гарантію високої якості будівельних матеріалів і виконаних робіт, розташування в екологічно чистій зоні (350 м від Шевченківського гаю), мультифункціональний дитячий майданчик.

“Forum apartments

Житло в центрі міста з архітектурою, яка увібрала в себе кращі світові тенденції . Над створенням якого працювала група архітекторів ТЦ “Forum Lviv“ та архітектор – дизайнер інтер’єрів з визнаним ім’ям в світі та багаторічною практикою роботи в США і збудованими об’єктами на всіх континентах.