5 причин купити квартиру разом з Експертами Нерухомості

1. Правильна ціна

Питання вартості хвилює і покупців, і продавців: одні не хочуть переплачувати і тому місяцями житлове питання стоїть на місці, інші бояться продешевити і не можуть знайти охочого придбати їх нерухомість. Експерт Нерухомості володіє ситуацією на ринку, знає структуру пропозиції і може оцінити об’єктивність виставленої ціни.

2. Ретельна перевірка історії

Купуючи квартиру на вторинному ринку, необхідно перевірити всю її історію. Звичайно, багато важливої ​​та корисної інформації про мешканців може повідомити старший по під’їзду або сусіди. Однак це не гарантує, що після укладання угоди не знайдеться інший спадкоємець або того гірше – справжній господар. Тому перевірці правовстановлюючих документів треба приділити особливу увагу. А ще краще – доручіть її професіоналу, який знає всі нюанси, грамотно оцінить можливі ризики і підкаже, в яких випадках краще утриматися від покупки.

3. Професійний супровід угоди

Професійний погляд необхідний і при проведенні самої угоди – від оформлення авансового договору до підсумкового розрахунку і передачі ключів. Для того щоб покупець отримав квартиру саме в тому вигляді, на який розраховував, і без боргів за комунальні послуги, а продавець не залишився без грошей, в договорі купівлі-продажу потрібно чітко прописати всі умови. Це захистить інтереси обох сторін.

4. Вигідний кредит

Якщо власних коштів на купівлю не вистачає, то єдиний варіант придбати житло – оформити кредит. У Експертів компанії “Вірне Рішення” є банки-партнери, які запропонують більш вигідні умови, ніж коли ви самі звернетесь у банк.

5. Складні угоди

Допомога Експерта абсолютно точно необхідна при проведенні альтернативної угоди. В цьому випадку, в купівлі-продажу беруть участь кілька сторін, і вони не завжди мають уявлення про домовленості з іншими контрагентами. Чим більше учасників угоди, тим складніше довести весь ланцюжок до фіналу – остаточних грошових розрахунків і передачі ключів. Контроль процесу Експертом гарантує благополучне завершення альтернативної угоди.

При цьому:

  • Виключаються втрати часу на пошуки – Експерти Вірного Рішення мають велику базу пропозицій забудовників і підтримує її в актуальному стані. Ми швидко підбираємо декілька відповідних варіантів, вам потрібно просто вибрати найкращий.
  • Ми прекрасно знаємо всіх забудовників і маємо справу лише з найнадійнішими.