5 переваг сучасної новобудови!

Квартири в новобудовах користуються великим попитом. Пройшли ті часи, коли перевага віддавалась будинкам «хрущовських» і «сталінських» часів.

Можливість реалізувати свої ідеї

Одна з головних переваг придбання квартири в новобудові – це свобода вибору і дій. Ви може розпланувати квартиру на власний смак і вибрати саме той дизайн, про який Ви завжди мріяли і «створити квартиру під себе», погодивши з будівельниками планування. Варто один раз дочекатися закінчення будівництва і жити у комфортних умовах з розвиненою інфраструктурою.

Інноваційні технології

Квартири вторинного ринку, на жаль, не відрізняються сучасними технологіями і експлуатаційними нормами, а квартира в новобудові оснащена всіма необхідними зручностями. Водопровід і електромережа обов’язково будуть в порядку. Новий будинок – це нові комунікації, сучасні матеріали, звукоізоляція. Купуючи житло в новобудові, не доведеться боятися, що через включений обігрівач запалає проводка, а через іржаві труби квартира «попливе». Навіть такий простий момент, як установка пластикових вікон, вже покращує якість життя. Можна забути про постійні протяги.

  • утеплення новобудов створюється за сучасними стандартами;
  • є додаткова система автономного опалення;
  • встановлюються тільки нові та ефективні комунікації;
  • забезпечується працездатність ліфтів.

Безпека

Новобудови відомі своїми системами протипожежної безпеки, а також  системою відео – нагляду і охороною приватної власності. Це дуже важливо для комфортного життя.

Ви - перший власник

Немає нічого хорошого в тому, що квартира має сумнівне минуле через попередніх власників. Якщо купувати житло в новобудові, то про цю проблему можна навіть не замислюватися.

Інфраструктура

Сучасні житлові комплекси створюються за принципом «міста в місті». Все поруч: магазини, аптеки, спа-салони, спортивні заклади, своя парковка. Територія закрита, можна спокійно залишати дитину на дитячому майданчику і не турбуватися про присутність сторонніх людей.

Квартира в житловому комплексі, що будується – це вигідно і практично, а для багатьох – це ще єдиний спосіб вирішення житлової проблеми. Але як вибрати будівельну компанію, з якою можна без побоювань укласти договір? Приймати рішення потрібно, володіючи повною інформацією. У цьому питанні Вам допоможуть експерти новобудов «Вірне Рішення». Ми працюємо лише з перевіреними та надійними забудовниками, надаємо широкий вибір квартир  в різних цінових категоріях, з різними технічними характеристиками і розташуванням житла.  Усі послуги експертів – БЕЗКОШТОВНІ!