3 бюджетні котеджні містечка Львова

Місто захоплює нас зі всіх сторін. Навколишня метушня, шум, незрозумілі звуки заважають нашому відпочинку. А так хочеться вийти у власний двір, озирнутись, вдихнути на повні груди і усвідомити, що настала тишина і спокій. Сьогодні, експерти новобудов “Вірне Рішення” підготували для Вас 3 найдешевші котеджні містечка Львова, які допоможуть втілити це відчуття в реальність.

№1 Котеджний двір “Сметана”

На території комплексу є ставок, дитячий спортивнийстадіон та універсальні спортивні майданчики. “Сметана” розташованавсього в 15-ти хвилинах від центру, а продумана концепція та розвинена інфраструктура відповідає всім вимогам комфортного заміського життя. Все це лише 9750 грн/м2

№2 Котеджний двір “Семільйон”

Це якісно новий та доступний формат сучасного будинку, розташований всього в 20-ти хвилинах від міста. Будівництво відбувається тільки з якісних матеріалів, площею 140 м2 та 183 м2. Ціна – від 42 000$.

№3 Котеджний двір “Вишня”

Розташований в тихому та мальовничому селі Зубра, всього в кілометрі від Сихова. До кожного котеджу додається: 5 соток землі у власність, сучасна дерев’яна тераса, накриття для двох машин, огородженатериторія з автоматичними воротами та відеоспостереженням, дитячий та спортивниймайданчик. Ціна – від 75 000$.