Бажаєте купити квартиру в готовому будинку? Здані новобудови з кожним днем поповнюють арсенал компанії “Вірне Рішення”. У нас лише перевірені здані новобудови, з повним пакетом дозвільних документів. Експерт новобудов “Вірне Рішення” підбере для Вас квартиру в готовому будинку, яка максимально відповідатиме Вашим бажанням та вимогам, а саме – ціна, квадратні метри, район, зовнішня та внутрішня інфраструктура зданої новобудови.

Звертаючись, до компанії “Вірне Рішення”, Ви бережете найдорожче, що у Вас є – час. Адже, шукаючи квартиру в готовому будинку, експерт новобудов мусить:

  1. Проаналізувати весь ринок зданих новобудов.
  2. Підібрати квартиру, яка повністю відповідає Вашим вимогам.
  3. Підготувати повний пакет документів.
  4. Супроводжувати Вас аж до моменту отримання ключів.

А найголовніше – у нас лише надійні забудовники. Перед тим як пропонувати Вам квартиру в готовому будинку, експерти перевіряють її наявність дозвільних документів і всіх необхідних декларацій. Без представлених паперів зданої новобудови компанія “Вірне Рішення” не співпрацює із забудовником. Надійність – понад усе. Експерти новобудов «ВІРНЕ РІШЕННЯ» зарекомендували себе професійними гравцями на ринку нерухомості, які допоможуть вирішити квартирне питання якісно і в короткі терміни. Прозорість діяльності – це гарант вигідної і юридично чистої купівлі квартири в готовому будинку міста Львова.

Нашіпослуги для Вас є абсолютно безкоштовними, адже, комісію за послугиекспертівсплачуєобраний Вами забудовник.