В якій новобудові краще купити квартиру?

Сьогодні на ринку житла найбільше потрібні і квартири від забудовника, і цьому є багато причин. Але за технологією будівництва новобудови сильно відрізняються, і саме від технології зведення житлового будинку залежить вартість квадратного метра. То які ж вони, сучасні новобудови?

«Панельки»

Панельні будинки вже зовсім не схожі на ті, які зводилися за часів радянської влади. Сучасні багатоквартирні будинки мають прекрасні тепло- і звукоізоляційні властивості. Зараз панелька становить конкуренцію таким дорогим видам новобудов, як монолітні і цегельні будинки.

Вартість квадрата набагато нижча, завдяки простій технології будівництва – їх збирають із заводських бетонних панелей, немов карткові будиночки за лічені місяці. Але внутрішнє оздоблення і планування бажає кращого. До того ж в панелі вам ніколи не дозволять зробити перепланування.

«Моноліт»

Ефективна технологія будівництва монолітних будинків: заливають гарячий заводський бетон, що дозволяє робити міцні і надійні житлові комплекси. Монолітні будинкичасто не схожі на інші і зводяться за індивідуальними проектами.

У такій технології багато переваг – це і цікаві добре продумані планування, і високі показники звуко- і теплоізоляції, високі стелі. Але коштують квартири в монолітних будинках дорожче. Також до недоліків монолітних новобудов можна віднести довгий термін зведення.

Цегляні будинки

Зазвичай цегляні новобудови зустрічаються в сегменті елітного житла, адже цегла – це на 100% екологічно чистий, перевірений століттями будматеріал. Квартири в цегляних будинках відрізняються надійністю і якістю, в них тепло взимку, а влітку прохолодно. Але зводяться за довший період, а квартири коштують надто дорого.

Новобудови з блоків

Зводяться з шлакобетону і керамзитобетону. Зазвичай це житло класу-економ. У блокових будинках пропонуються найдешевші квартири, так як технологія будівництва порівняно дешева. До очевидних недоліків слід віднести погані показники звукоізоляції, а також неможливість перепланування квартири. Та все ж, блоковий новобуд – це непоганий варіант обзавестися власною квартирою за цілком доступною ціною.