Скандинавський стиль в інтер’єрі!

Скандинавський стиль, як нескладно здогадатися, родом з країн північної Скандинавії: Швеція, Норвегія, Фінляндія, Данія. Гонитва за розкішшю жителям цих країн не властива, зате властиве прагнення до створення затишної і теплої атмосфери хоча б у себе вдома. Саме це прагнення визначає основні риси скандинавського стилю, про які експерти новобудов «Вірне Рішення» розкажуть і Вам.

Натуральні матеріали

В основі стилю лежить легкість, гармонійність, стриманість і близькість до природи, тому в дизайні інтер’єрів використовуються переважно натуральні і природні матеріали: дерево, камінь, шкіра, бавовна. Меблі зі світлих порід дерева (як правило, це береза, дуб або сосна) практичні і функціональні, без зайвих деталей. Лаконічний дизайн меблів оживляє текстиль з натуральних матеріалів: льон, бавовна, замша. В інтер’єрі допустимо використання металу і скла, а ось пластмасі говоримо категоричне «ні».

Пастельні кольори

Королем кольору в скандинавському інтер’єрі можна сміливо назвати білий. Він служить шляхетним фоном для яскравих акцентів, для яких відмінно підходять текстильні фіранки, диванні подушки соковитих кольорів, вази, рамки для фото та інший дрібний декор. В цілому ж в інтер’єрі переважають світлі пастельні відтінки: світло-бежевий, світло-зелений, світло-блакитний, пісочний, світло-сірий.

Яскраве освітлення

Скандинавський стиль асоціюється зі світлом, незважаючи на те, що шведські, фінські і норвезькі міста схожі до Львова, де сирий і холодний клімат, а сонце – рідкісний і такий бажаний гість. Щоб нічого не перешкоджало проникненню сонячного, і в цілому денного світла, в квартирі, оформленій в скандинавському стилі, буде багато вікон. Чимало уваги приділяється штучному освітленню: велика кількість торшерів, світильників, ламп вважається нормою для типової скандинавської квартири.

Мінімалістичний декор

Для скандинавського стилю не властивий рясний і химерний декор, зате кожен аксесуар доречний і виконує свою роль в інтер’єрі. В оформленні простору активно використовується текстиль, світильники, про які ми вже говорили, живі квіти, що підкреслюють єднання з природою, свічки, скляні вази і дзеркала.

Експерти Новобудов «Вірне Рішення» допоможуть Вам придбати нове житло, в якому Ви зможете створити свій куточок затишку та домашнього тепла. Всі послуги експертів – БЕЗКОШТОВНІ!