10

ПОВЕРХІВ

220

КВАРТИР

6

СЕКЦІЙ

1

БУДИНОК

Санта Нова | Житловий комплекс

Будинок зданий: 2015
Замовник: Гал-Експресія
Генпідрядник: Будекстра

Конструкція: монолітно-каркасна
Зовнішні стіни: цегла
Утеплення: пінопласт
Фасад: штукатурка
Вікна: металопластик
Покрівля: металочерепиця
Опалення: індивідуальне
Паркінг: відкритий

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ АБО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ +38 067 700 9 700ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА!

Всі послуги експерта безкоштовні (без комісій і переплат)

Надійний забудовник

Зручна інфраструктура

Облаштована територія

Якісні матеріали

Зелена зона

Дитячий майданчик

Комплекс «Санта-Нова» — це 6-ти секційна 10-ти поверхова споруда, зведена з якісного матеріалу за сучасними технологіями, із професійними системами охорони та відеоспостереження. Також вагомим фактором є наявність великої прибудинкової території. Кожна з секцій — це під‘їзд із домофоном та безшумним ліфтом фірми «otis», обладнаним системою аварійного живлення. Пропонуються секції із трьома та чотирма квартирами на поверсі. Вдало сплановані заїзди полегшують маневрування автомобілів, і автомобілі не перетинають пішохідний сектор. Сучасна дренажна система забезпечить комфортне перебування на території під час несприятливої погоди. Також поруч буде збудовано багаторівневу стоянку для автомобілів мешканців. Перший поверх — це нежитлові приміщення, спроектовані під комерційну структуру (аптеки, банки, магазини, кафе).

Квартири зроблені під сірий ключ, що дозволить самому вибрати внутрішню обробку, сантехніку, монтаж опалення. Цегляні стіни утеплені пінопластом і з звукоізоляцією. На останньому поверсі квартири мають другий рівень і високі стелі, до п’яти метрів, за рахунок мансарди. Встановлені широкі вхідні двері, сучасні пятикамерні вікна з енергозберігаючими властивостями.
Будинки розташовані навколо загального двору з дитячим майданчиком і місцем для відпочинку. Двір обгороджений від сторонніх, обладнана дренажна система зливу дощової води. Поруч відкрита стоянка для особистих автомобілів мешканців.

Перспективний комплекс «Санта-Нова» має всі переваги для комфортного і безтурботного проживання будь-якої сім’ї.

Фотозвіт з будівництва