Купівля житла в новобудові: правила безпечної угоди

Ви довго думали і нарешті вирішили купити квартиру в новобудові? Однак, Вам не дає спокою думка, що Ви можете стати жертвою обману і позбудетеся всіх заощаджень? Насправді, ризики під час купівлі первинної нерухомості набагато вищі, ніж під час придбання вторинного житла. На жаль, навіть попередній договір купівлі – продажу не дає ніяких гарантій покупцеві. Експерти новобудов «ВІРНЕ РІШЕННЯ» розкажуть, що необхідно знати, щоб купити юридично чисту і безпечну квартиру для Вашої сім’ї.

Отже, Ви вирішили придбати житло в новому будинку. Що необхідно знати про те, як здійснити операцію з нерухомістю на первинному ринку, щоб вона була юридично чистою та безпечною у всіх сенсах, і на що варто звертати увагу в цьому питанні?

"Підводні камені"

Якщо Ви вирішили звернутися безпосередньо до забудовника, знайте, що тут Вас чекає чимало «підводних каменів». Забудовник може відмовити в наданні документів на будівництво об’єкта, і це привід насторожитися. І ще: договір пайової участі в обов’язковому порядку проходить державну реєстрацію. Якщо цього не відбулося, не виключений продаж однієї і тієї ж квартири відразу декільком особам. Але і укладення договору – це ще не панацея. Буває, що в документі прописана одна площа квартири, а за фактом виявиться зовсім інша. І в цьому випадку може вийти, що забудовник вимагатиме від вас додаткової оплати за «зайві» квадратні метри або Ви не зможете повернути свої переплачені гроші.

Сумнівні угоди

Незахищеність з юридичного боку буває і у покупців первинного житла при вексельних схемах і підписанні договорів співінвестування. Експерти новобудов «ВІРНЕ РІШЕННЯ» рекомендують потенційним покупцям житла в новобудовах уникати подібних угод.
Не дає ніяких гарантій і попередній договір купівлі – продажу. Тут ще й стадія відсутності всіх необхідних дозвільних документів на будівництво, і ризик подвійних продажів, і інші шахрайські дії.

Уникнення ризиків

Щоб уникнути непотрібних ризиків, потрібно звертатися до спеціалістів, експертів у сфері новобудов Львова – сьогодні це найбільш цивілізований і оптимальний спосіб вирішення будь–яких житлових питань. Не забувайте, що забудовник, як правило, діє лише у власних інтересах, а експерти новобудов представляють інтереси свого клієнта, підбирають максимально відповідний для нього варіант нового житла і не обмежують у виборі тільки одного забудовника.

Квартира в новобудові – це нові сучасні комунікації, пластикові склопакети і енергоефективність, благоустрій прибудинкової території, нові дитячі майданчики і продумані парковки.
У Львові експерти новобудов «ВІРНЕ РІШЕННЯ» надають послуги з придбання житла на первинному ринку.
Для клієнтів – велика база нових квартир, пошук варіантів без комісії, повний юридичний супровід угоди, виконання зобов’язань якісно і в короткий термін.
Звертайтесь до професіоналів!