Як просто і швидко перетворити інтер'єр: 5 порад від профі!

Як перетворити набридлий інтер’єр всього за пару днів, не докладаючи особливих зусиль? Експерти новобудов «Вірне Рішення» знають цілих 5 відповідей на це питання.

Змініть джерело світла

Можна замінити одну люстру на іншу або змінити місце розташування світильника чи настільної лампи. Кімната відразу перетвориться. Також можна замінити звичайну лампочку на кольорову або до основного джерела світла додати неонове підсвічування. Приміщення сприйматиметься зовсім інакше.

Зробіть перестановку меблів

Спосіб відомий усім, який досі користується популярністю. Створіть в центрі вільну зону, правильно розставте акценти, виставте на передній план те, що ховалося в найдальшому кутку. Буде зовсім інший вигляд!

Позбавтеся від зайвого

Прив’язуватися до речей небезпечно, особливо якщо вони вже давно відслужили своє. Не бійтеся позбавлятися від штор, які дісталися від бабусі, або від столу, який ледве тримається на зламаних ніжках. Без цих предметів інтер’єру в кімнаті стане легше дихати, зміниться настрій, і незабаром ви знайдете старим речам оригінальну заміну.

Додайте яскравий килим

Так-так, останніми роками нас закликали від них позбавлятися. Але яскраві незвичайні принти, соковиті фарби і таємничі візерунки знову в моді. Приховати дефект на підлозі або просто розбавити нудний інтер’єр за допомогою килима найпростіше.

Повісьте на стіни правильні картини і фотографії

Картина може повністю поміняти ваше ставлення до кімнати і зробити її більш виразною. Наприклад, зображення коня який мчить, додасть інтер’єру динаміку. Чорно-білі зображення підкреслять сучасний інтер’єр, квіткові – прованс, а яскраві абстракції будуть доречні в мінімалізмі або скандинавському інтер’єрі. Фантазуйте – і результат вас обов’язково порадує!

Експерти новобудов рекомендують – не бійтесь експерементувати! Творіть, пробуйте та отримуйте задоволення.  Не затрачаючи великих коштів та дорогих матеріалів Ви з легкістю зміните вигляд своєї квартири, адже так приємно повертатися в дім, який зігріває і додає життєвої енергії.

Змінити дизайн інтер’єру – Вірне Рішення!