5

ПОВЕРХІВ

6

СЕКЦІЙ

132

КВАРТИР

72

ПАРКОМІСЦЯ

ЖК Вілла Магнолія

Початок будівництва: 2015 рік

Забудовник: Ваш Дім
Конструкція: несучі стіни
Зовнішні стіни: цегла
Утеплення: пінопласт
Фасад: штукатурка, клінкер
Вікна: металопластик
Опалення: індивідуальне
Паркінг: підземний та відкритий

Залиште Заявку Або Зателефонуйте +38 067 700 9 700Експерт Детально Вас Ознайомить З Пропозицією!

Всі послуги експерта безкоштовні (без комісій і переплат)

Надійний забудовник

Зручна інфраструктура

Система сигналізації

Цілодобова охорона

Облаштована територія

Страхування помешкання

Житловий комплекс Villa Magnolia у Львові облаштований французькими вікнами, що допомагають максимально зберегти природнє освітлення приміщень. Територія комплексу повністю огороджена, на ній забезпечений відео нагляд для безпеки власників житла, їх дітей та відвідувачів. Сторонні автомобілі не зможуть заїхати на територію дому, що допоможе зберегти затишок і тишу на прибудинковій ділянці. На ній закладено облаштування велопаркінгу, майданчиків для занять спортом, дитячого дозвілля, а також виділена територія для облаштування міні маркету та кав’ярні. Вілла Магнолія – житловий комплекс, який відрізняється традиційними плануваннями квартир.

Дізнатись більше

Демократична вартість житла дає змогу недорого купити квартиру в ЖК Вілла Магнолія в м. Львів від забудовника Ваш Дім і оточити себе спокоєм і красою на все життя. Новобудова відноситься до малоповерхових будівель в стилі «функціоналізму». Вона привертає увагу з першого погляду, змушує захоплюватись його архітектурним втіленням і практичністю. Будинок став вдалим поєднанням українського підходу і європейських стандартів. Щоб створити по-справжньому комфортне житло, забудовник врахував всі потреби потенційних мешканців.
За кожною квартирою закріплене підвальне приміщення квадратурою від 5 до 25 м.кв., яким також можна користуватися. Новобудова відноситься до класу нерухомості бізнес.

Фотозвіт з будівництва