9

СЕКЦІЇ

10

ПОВЕРХІВ

140

КВАРТИР

69

%, ЗДАЧА БУДИНКУ

Орна | Житловий комплекс

Початок робіт: 2015
Кінець будівництва: по секціях

Забудовник / девелопер: Еко Дім
Проектна організація: Універсал-проект

Конструкція: монолітно-каркасна
Зовнішні стіни: цегла
Утеплення: пінопласт
Фасад: штукатурка
Вікна: металопластик
Покрівля: рубероїд
Опалення: індивідуальне
Паркінг: підземний

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ АБО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ +38 067 700 9 700ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА

Всі послуги експерта безкоштовні (без комісій і переплат)

Надійний забудовник

Зручна інфраструктура

Підземний паркінг

Якісні матеріали

Панорамний вид

Дитячий майданчик

logoКомпанія «Еко Дім» створює сучасні будинки з використанням усіх технічних норм та параметрів. Будуючи свою роботу на довірі та чесності, працівники компанії гарантують якісне та сучасне житло, яке зробить Ваше життя кращим.

«Ми цінуємо кожного нашого клієнта, відповідально ставимося до нашої роботи, тому що для нас важливо, щоб Ви були задоволені співпрацею з нами. Ми прагнемо не просто задоволення потреб наших клієнтів, ми прагнемо створення з ними довгострокових позитивних взаємовідносин»

Житловий комплекс по вулиці Орній розташований поблизу великої автомагістралі – вулиці В. Чорновола, завдяки цьому мешканцям цього ЖК буде абсолютно нескладно добиратися до центру і в інші міські райони.

Житловий комплекс по вулиці Орній (район Під Голоском – пр. Чорновола),  розташований у живописній частині міста Львова. Екологічно чиста, зелена зона міста, дозволить проводити багато часу на відкритому повітрі гуляючи з дітьми чи просто відпочиваючи на природі. Поруч із житловим комплексом передбачений дитячий майданчик площею 65 м.кв.  В околицях житлового комплексу знаходяться школи, технікуми, дитячі садочки. Також, безліч аптек, магазинів та гіпермаркетів. Інфраструктура комплексу відкриває багато можливостей для своїх жителів, так як, дістатися до будь якої точки Львова дуже зручно. Зупинка автотранспорту знаходиться поруч із житловим комплексом.

Передбачений підземний паркінг.

Фотозвіт з будівництва