Де Ви будете жити


Адреса: м. Львів, вул. Малоголосківська
Телефон: +38 098 711 44 38
ЖК Obriy - це стильний та сучасний житловий комплекс, який розташований на вул. Малоголосківській (Шевченківський район Львова).
Житловий комплекс втілить в життя всі важливі аспекти комфортного проживання його мешканців: розвинута інфраструктура,розкішні краєвиди, що будуть відкриватися для власників квартир з панорамних вікон, система спостереження, яка буде розміщуватися в різних точках житлового комплексу.
Будинок буде складатися з 10-ти поверхів. Передбачено дві секції з одно- та двокімнатними квартирами, а також - перспективною комерцією, яка буде розташована на першому поверсі ЖК Obriy.

Безпека - одна з основних переваг


Найновіша система відеоспостереження, яка буде розташована в різноманітних зонах ЖК Obriy, зможе зафіксувати найменший рух, закритий внутрішній двір та пункти пропуску з охороною забезпечать Вас комфортом та спокоєм в будь який час доби.
Продумана до усіх деталей охорона території дасть можливість батькам не хвилюватися за своїх дітей, які будуть проводити час на території житлового комплексу, адже спеціально створена карткова система безпеки буде пропускати на території лише мешканців будинку.

На території:

Благоустрій території
Цілодобова охорона території
Зона для відпочинку (BBQ zone)
Дитячий майданчик
Спортивний майданчик
Підземний паркінг
Дізнатись більше

Інфраструктура ЖК Obriy


Вся інфраструктура давно побудована, Вам не потрібно чекати поки щось добудується, Ви одразу ж зможете користуватись нею!

Дитячі садочки
Школи
ТЦ "Інтерсіті"
Дитяча поліклініка
Фітнес Клуб "Sport Life"
Гіпермаркет

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ АБО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ +38 067 700 9 700ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА!