Де Ви будете жити


Адреса: м. Львів , вул. Стрийська, 108
Вперше у Львові, забудовник вирішив втілити в життя нову та сучасну концепцію житлового комплексу. ЖК "Національний" - якісно новий формат житла. Комфортне планування квартир, дозволить власникам створити власний неповторний дизайн.

Великі можливості для комфорту та зручності


У житловому комплексі «Національний» загалом буде побудовано 14 секцій: дві на 8 поверхів, одна секція на 12 поверхів, сім секцій на 14 поверхів та чотири секції на 16 поверхів. В окремій будові на 3 поверхи буде реалізований центр дошкільного розвитку дитини, який включений у першу чергу здачі в експлуатацію.

На території:

Закрита територія житлового комплексу
Камери відеонагляду на території
Спортивні майданчики для дітей та дорослих
"Центр дошкільного розвитку дитини" на 67 дітей
Майданчик для вигулювання домашніх тварин
Великий підземний та наземний паркінги для 600 авто
Дізнатись більше

Інфраструктура ЖК НАЦІОНАЛЬНИЙ


ЖК «Національний» знаходиться в близькій відстані до центральної частини міста, основних інфраструктурних об’єктів та поруч з добре розвиненою системою транспортного сполучення.

Середня школа №48
Відділення пошти №53
Стадіон «Динамо»
Райффайзен Банк Аваль
Парк «Горіховий гай»
Ринок «Княжий»

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ АБО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ +38 067 700 9 700ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА!

Квартири на будь - який смак


Забудовник розробив квартири для всіх типів потреб та на будь-який гаманець. Оберіть омріяну квартиру з понад 40 варіантів планувань різних типів: студія або повноцінні одно-, дво-, трикімнатні квартири, а на останньому поверсі — дворівневі пентхауси. Компактні планування розроблені таким чином, щоб повністю виключити нефункціональні зони і мінімізувати ваші щомісячні комунальні витрати.

Продумані архітектурні рішення


Власна охорона території, сучасний ландшафтний дизайн, закрита територія для вигулу тварин, підземний та наземний паркінги