Топ 3 найкращих новобудови у передмісті Львова

Заміське життя багатьом здається не найкращою перспективою, але житло у передмісті має безліч переваг. Наприклад, ціна квартири на порядок нижча. За ті самі гроші, які Ви витратите купуючи нерухомість у Львові, Ви можете придбати не однокімнатну, а двокімнатну квартиру. Найчастішою причиною відмови від заміського життя – є відсутність інфраструктури і незручності з транспортом, але велика кількість новобудов і приватних будинків стали однією з причин розвитку як інфраструктури, так і транспортної розв’язки. Отож, експерти новобудов “Вірне Рішення” розкажуть про останні житлові комплекси у передмісті Львова, на які варто звернути увагу.

№1. ЖК “Грушка”

Новий будинок від будівельної компанії “Зелений Двір” розташований у Винниках, в 5-ти хвилинах їзди від центру Львова. Закрита і озеленена територія, власний дитячий садок і пекарня, розвинута внутрішня інфраструктура – переваги житлового комплексу, де за основу взяті бажання і потреби майбутніх мешканців.

№2. ЖК “Rubicon city”

Розташований у Винниках, в 20-ти хвилинах їзди від Львова. Проектувався за принципом “місто в місті”, де передбачено все необхідне для комфортного проживання: супермаркет, аптека, відділи банків, заклади громадського харчування.

№3. ЖК по вулиці Величковського ( Рясне-2)

Розташований поблизу великої львівської автомагістралі – вулиці Т.Г.Шевченка, завдяки цьому, мешканцям ЖК абсолютно нескладно добиратися до центру та в інші міські райони.
Екологічно чиста, зелена зона дозволить проводити багато часу на відкритому повітрі, гуляючи з дітьми чи просто відпочиваючи на природі. Поруч передбачений великий дитячий майданчик площею 250 м.кв. Приблизно в двохстах метрах розташована велика школа і дитячі садочки. В околицях будинку є магазини, аптеки, супермаркети. Неподалік знаходиться поліклініка.