Модні кольори інтер'єру 2017!

Кожний  рік і кожний сезон, приносить з собою нові актуальні кольори. Ці відтінки забарвлюють наймодніший одяг, аксесуари і навіть інтер’єри. Головним експертом кольору в усьому світі є компанія “Pantone”. Саме її каталогами з класифікацією відтінків користуються дизайнери.

Які ж наймодніші кольори інтер’єру 2017 року?

Перший – тонкий, пастельний рожевий, а інший – трохи брудний блакитний. Обидва ніжні, красиві і жіночні – вони чудово виглядають, як з сучасним стилем, так і зі стилем “Прованс”, “Скандинавським” або з “Бохо-шиком”.  Окрім них, в моді буде гарний смарагдовий колір, який називається Lush Meadow (пишний луг). “Pantone” пропонує нам також дев’ять інших кольорів.

Airy Blue (світлий - морозний блакитний)

Aurora Red (глиняний червоний)

Bodacious (фіолетовий)

Dusty Cedar (брудно-червоний, що переходить у рожевий колір)

Potter's Clay (червоно-коричневий)

Riverside (холодний - темно-блакитний)

Sharkskin (холодний - сріблясто-сірий)

Warm Taupe (нейтральний - теплий бежевий)

Spicy Mustard (колір гірчиці)

На додаток класичним відтінкам, в тренді інтер’єру 2017 року, будуть кольори, що приносять з собою тепле та приємне світіння. Мова, звичайно ж, про золото, мідь та латунь. Привабливість латуні і міді лежить в їх красивому червонуватому відтінку.

У якому інтер’єрі поєднання кольорів латуні та міді відчуватимуть себе комфортно? Їх люблять:

  • Квартири в стилі лофт;
  • будинки в стилі еклектики;
  • вінтаж.

Золото, в свою чергу, є шикарною пропозицією. Воно любить простір в палацовому, гламурному, східному і арт-деко стилях. Золоті елементи – це не тільки підставки для ламп, підсвічники й витончені ніжки столиків. Це також золотисті шпалери, стінні панелі і дорогі тканини.

Команда експертів новобудов “Вірне рішення”  слідкує за всіма світовими новинками в дизайні інтер’єру. Ви першими дізнаєтеся про сучасні тенденції, які стануть досконалим атрибутом Вашого смаку та стилю.