19

СЕКЦІЙ

10

ПОВЕРХІВ

697

КВАРТИР

392

ПАРКОМІСЦЯ

Леополь Таун | Житловий Комплекс

Початок робіт: I квартал 2016
Здача обєкту: по секціях

Проектна організація Архіматіка

Комерційні приміщення: передбачено
Паркінг: відкритий
Паркомісць: 392
Дитячий майданчик: передбачено
Поверховість: 7-10
Кількість квартир: 697
Вікна: металопластик
Дах: скатний
Висота стель: 2,8
Опалення: індивідуальне

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ АБО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ +38 067 700 9 700ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА!

Всі послуги експерта безкоштовні (без комісій і переплат)

Ідеальне розташування

Зелена зона

Перевірений забудовник

(Документація)

Унікальний дизайн

Продумане планування

Енергозберігаючі технології

logo_leoЖитловий комплекс “Леополь Таун” на початку 2016 року розпочинає першу чергу будівництва свого нового проекту. Це шість секцій-під”їзди семи-, восьми і дев’ятиповерхових будинків. Найважливіша перевага – використання сучасних енергозберігаючих технологій. А це – економія до 30% коштів від середніх витрат на комунальні послуги звичайного багатоповерхового будинку.

У першій черзі будівництва “Леополь Таун” буде шість секцій. На першому поверсі будинку, крім квартир, буде розташовано торговельні та технічні приміщення

Дізнатись більше

“Леополь Таун” звертає увагу на переваги і відмінність житлового комплексу, який буде збудовано на вул. Стрийській 195. У першу чергу – це квартальна забудова з неповторними архітектурними рішеннями і унікальним дизайном, що створить відчуття комфортності життя у зеленій зоні старого Львова. У житловому комплексі будуть семи-, восьми та дев”ятиповерхові будинки, що нетипово для міста, але дасть відчуття простору. Також у будинках плануються лише скатні дахи, які є надійнішими і довговічнішими. Наступна важлива перевага – це зелена зона.

Поруч житлового комплексу розкинеться величезний парк Архангела Михаїла на площі понад 2 гектари, який депутати Львівської міської ради ухвалили заснувати на сесії 20 листопада 2015 року.

Найважливіша перевага будинків комплексу “Леополь Таун” – це використання сучасних енергозберігаючих технологій. Економісти прорахували, що їх використання мешканцям “Леополь Тауну” принесе економії до 30% коштів від середніх комунальних витрат звичайного будинку. Також усі будинки в комплексі будуть мати найсучасніші фасади, які не тріскають і не вигорають з часом.

Фотозвіт з будівництва