Купівля нової квартири – дуже радісна і хвилююча подія. У Львові склалась практика – більшість покупців намагаються самостійно придбати об’єкт нерухомості. Однак, ринок новобудов часом підступний і дуже небезпечний. Щоб дізнатися, в які пастки може потрапити потенційний покупець заповітних квадратних метрів у Львові, розповість експерт новобудов «ВІРНЕ РІШЕННЯ» –Адріан Конюх.

Пастка №1. В «морі» інформації

Як зазначив Адріан, в наш час дуже багато інформації по об’єктах нерухомості – це газети, журнали, сайти, в яких можна просто «потонути». Людина, яка вирішила придбати квартиру, просто губиться в нескінченному потоці інформації. Найчастіше в рекламі видно рядки «продається квартира, все зроблено з натуральних матеріалів, ніякої хімії». А за фактом, на таких об’єктах, просто пофарбована фарбою підлога і побілені стіни. Буває, пишуть, що квартира повністю готова до Вашого дизайнерського ремонту, насправді – непридатна для проживання площа, яка потребує ремонту. В результаті, Ви витрачаєте свій дорогоцінний час та гроші на перегляд подібних оголошень.

Пастка №2. Обман в рекламі.

Недобросовісні продавці, щоб залучити покупців, завищують квадратуру квартири, занижують ціну, розміщують «смачні» фотографії із зовсім інших об’єктів, рекламують зовсім неіснуючі квартири.
«Буває, одну і ту ж квартиру вказують на різних поверхах, з різною ціною, у результаті на якусь клієнт все ж таки «клюне». Головна мета – домогтися Вашого дзвінка. На іншому кінці дроту Вам скажуть: вибачте, ця шикарна квартира вже продана, ми запропонуємо Вам інший варіант. Але чи варто зв’язуватися з такими продавцями, якщо з самого початку продаж почався з обману?» –Пояснює експерт.

Пастка №3. Юридична безпека.

Купуючи квартиру самостійно, Ви мимоволі повідомляєте про те, що у вас є гроші, і це не маленька сума. Перед покупкою 90% власників ЗАВЖДИ стверджують, що всі документи повністю готові до продажу. Експерт новобудов «ВІРНЕ РІШЕННЯ» повідомляє, про випадки, коли беруть задатки по вже проданим квартирам, а потім зникають. Відомі також варіанти, коли покупці дають задатки за квартири, розташовані в багатоквартирних будинках, які були побудовані без відповідної дозвільної документації і зареєструвати перехід права власності на покупця за такими квартирами дуже складно або навіть неможливо.
«Таких будинків у Львові – безліч. Однак, чи можете Ви бути певні, що знаєте їх?
Є практика, коли покупець віддає свої гроші за квартиру, яка збудована без врахування певних норм. Така угода припиняється через суд до усунення всіх проблем, а їх, часом, усунути в принципі неможливо», – пояснює Адріан.

Пастка №4. Продаж «неліквіду».

      «Дуже багато хто хоче «поживитися» від юридичної некомпетентності наших громадян. «Неліквідними» прийнято вважати квартири, які мають нестандартне чи неякісне планування, непривабливі видові характеристики, а також, квартири розташовані на перших та останніх поверхах. Довгі коридори, маленькі кухні ( менше 8 квадратних метрів), недостатня кількість вікон – все це вказує на невдале планування. Якщо ж Ви вирішите здійснити перепланування, узаконити його буде досить складно. Ваша майбутня квартира має влаштовувати Вас по всіх параметрах, як інтер’єру так і екстер’єру. Вам варто знати, що ціни на «неліквідні» квартири мають бути значно меншими» – ділиться досвідом експерт новобудов «ВІРНЕ РІШЕННЯ»

Пастка №5. «Непрозорі» фінансові відносини.

      «Квартири спочатку продаються за заниженою ціною, що привертає увагу покупця. На ділі з’ясовується, що там є проблеми з плануванням, або проблеми з документами. Під час своєї роботи експерти новобудов «ВІРНЕ РІШЕННЯ» перевіряють всі необхідні документи. Якщо з документами все в порядку, Вам необхідно підписати відповідний договір із забудовником, в якому буде зазначено сума авансу який Ви сплачуєте чи вся вартість квартири одразу. Наступний момент – акт прийому – передачі, такий документ підписується після етапу завершення будівництва, після перевірки стану Вашої нової квартири, після перевірки дотримання всіх норм забудовником. Після цього акту Ви підписуєте із забудовником основний договір купівлі-продажу, та стаєте повноцінним власником нового житла.
Всі операції з грошима між Вами та забудовником ПОВИННІ бути «прозорими» та чіткими, розрахунки проводяться через банківські установи, квитанції зберігаються» – поділився своїм досвідом Адріан Конюх.

Якщо у Вас виникнуть запитання до експерта новобудов, Ви можете отримати відповідь і навіть консультацію абсолютно БЕЗКОШТОВНО!