5 місць, де можна придбати нерухомість за біткойни!

Біткойни дістались і до нерухомості. Нетрадиційний підхід, але він швидко набирає обертів. Купівля/продаж нерухомості за біткойни – модна тенденція. Якщо Ви “в темі” і активно майните криптовалюту, або просто слідкуєте за новинками цифрової валюти – тоді ця стаття саме для Вас. Розпочинає список…

Майамі, штат Флорида, США

Нещодавно житель Майамі продав свій будинок в Корал-Гейблс за $6 млн – це приблизно 1600 BTC.
На той момент, біткойн кілька років був присутній на ринку нерухомості Маямі, але місцеві ЗМІ вибухали заголовками про незвичайну угоду.
Ріелтори запевняють, ринок Майамі – ідеальне місце для біткойна. Основним фактором підвищеного інтересу до криптовалюти в цьому регіоні стало всесвітнє визнання. Адже використання біткойна відкриває нові можливості для покупців і інвесторів Азії, Канади, Південної Америки і усього світу.

Дубай, ОАЕ

Не тільки США оцінило переваги біткойна. Група компаній Knox Group, з острова Мен, оголосила запуск житлово-комерційного проекту. Його сума складає $325 млн.

Клієнти купуватимуть квартири в житловому комплексі за біткойни. Стартова ціна:

  • квартир-студіо складає 33 BTC;
  • однокімнатних 54 BTC– це приблизно $250 000;
  • Найдорожче житло коштує 80 BTC.

Якщо Ви думаєте, що в будинку ніхто нічого не купує, то помиляєтесь. Більшість  квартир продані, інші – зарезервовані.

Нью-Йорк, США

Для інвесторів The Big Apple, біткойн – це валюта майбутнього. Компанія Magnum Real Estate ризикнула, і тепер за апартаменти в East Village покупці розплачуються криптовалютою.

Інвестори в сфері нерухомості шукають нового місця реалізації своїх трастів. Нью-Йорк і біткойн – створений для цього.

Озеро Тахо, штат Каліфорнія, США

Нерухомість у рекреаційній зоні на озері Тахо також купують за біткойни. Невідомий покупець придбав тут 1,4 акрів землі із 42 об’єктами. Угоду складає $1,6 млн або 2739 BTC. Ініціатива купівлі нерухомості за біткойни йшла від покупця.

Балі, Індонезія

Острів Балі в Індонезії, часто фігурує в біткойн-угодах з нерухомим майном Це одне з перших місць, де з цією метою застосували криптовалюту.