Де Ви будете жити


Адреса: м. Львів, вул. Залізнична, 7
Тел: +38 098 711 44 38
Всього в 10-ти хвилинах до центру міста Львів, буде розташовано сучасний житловий квартал, який стане втіленням смаку та стилю. Не покидаючи межі кварталу, Ви зможете насолоджуватися відпочинком без міської метушні. Квартира у Житловому Кварталі "Dolce Vita" стане вдалим придбанням як для молодих сімей з дітьми, так і для Ваших батьків.

Зручність та комфорт у всіх деталях


Будинки в житловому кварталі будуть створюватися з різною поверховістю - 4-7-14 поверхів. Квартири матимуть різноманітне планування. Передбачається великий підземний та відкритий паркінги. Вся територія житлового кварталу буде повністю озеленена та закрита від сторонніх осіб. Тільки Ви зможете насолоджуватися всіма перевагами житлового кварталу "Dolce Vita".

На території:

Озеленена територія
Зони для відпочинку
Власний дитячий садочок
Дитячий майданчик
Фітнес-центр з басейном
Підземний та відкритий паркінг
Дізнатись більше

Інфраструктура житлового кварталу "Dolce Vita"


Вся інфраструктура давно побудована, Вам не потрібно чекати поки щось добудується, Ви одразу ж зможете користуватись нею!

Дитячі садочки
Школи
Аптеки
Відділення банку
Підприємства комунального обслуговування
Торговий центр

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ АБО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ +38 067 700 9 700ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА!

Власний дитячий садочок на території


Забудовник вирішив проблему пошуку дитячого садочку. На території житлового кварталу буде збудовано сучасний дитячий садочок, який буде повністю ізольований від автомобілей. Комфорт та безпека для дітей - гарантована.