Комерційна нерухомість - оренда чи  купівля?

Вкладення грошей у нерухомість, тим більше в комерційну, сьогодні помилково вважають не дуже популярним видом інвестування. Нежитлові приміщення призначені для комерційної діяльності, і отже, повинні приносити прибуток. Не важливо, чи це окрема будівля, чи невелике офісне приміщення. Людина, відкриваючи або розвиваючи свою справу, стикається з наступним завданням: обрати ідеальне торгове приміщення або офіс. Щоб зробити правильний вибір, необхідно враховувати деякі важливі моменти.

Площа, місце розташування, зручний під’їзд, наявність достатньої кількості паркувальних місць. Велике значення також має благоустрій території, і навіть висота стель, не кажучи вже про такий нюанс, як комунальні послуги. До того ж може виникнути дилема: купити це приміщення або взяти його в оренду. Купують нежитлові приміщення, як правило, великі компанії, які мають для цього достатню суму коштів. За умови, якщо компанія не збирається розширювати штат співробітників і збирається довго працювати на одному місці. Мати своє приміщення, безсумнівно, буде вигідніше, ніж знімати його. Коли компанія довгий час працює в одному місці і клієнти, і партнери запам’ятають місце розташування та навіть через декілька років зможуть знайти Ваш офіс по пам’яті.

Оренда чи купівля?

Сьогодні оренда нежитлового приміщення або будівлі, більш популярна, ніж їх купівля. Вибір приміщень або торгових площ в оренду набагато ширший, ніж ринок продажу. Всі бізнес і торговельні центри побудовані саме для здачі площ в оренду, особливо якщо вони знаходяться в центрі або в вигіднішому становищі щодо транспортного і пішохідного трафіку. Це має вирішальну роль при виборі орендованої площі. До того ж оренда дозволяє зберігати мобільність. При необхідності наявний офіс можна буде змінити на більш зручний, або на більш престижний. В цілому, як придбання, так і оренда комерційної нерухомості – складний з усіх точок зору процес, який потребує розглуду безлічі факторів. Саме тому супровід цього не простого вибору найчастіше довіряють професіоналам.

Найкращий Спосіб Правильно Обрати Житло – Звернутись До Експерта Новобудов Львова!

Житло Лише Надійних Забудовнів!
☛ Без Комісій і Переплат!