2

СЕКЦІЇ

8

ПОВЕРХІВ

42

ПАРКОМІСЦЯ

98

%, ГОТОВНІСТЬ ДО ЗДАЧІ

Кайзер | Житловий комплекс

Початок робіт: 2014
Здача об’єкту: II квартал 2016

Забудовник / девелопер : Фірма «ДКС»
Генпідрядник: Леобудсервіс
Проектна організація: Містопроект, інститут проектування

Конструкція: несучі стіни
Зовнішні стіни: цегла
Утеплення: пінопласт
Фасад: штукатурка
Вікна: металопластик
Покрівля: рубероїд
Опалення: індивідуальне
Дитячий майданчик: передбачено

Залиште Заявку Або Зателефонуйте +38 067 700 9 700Експерт Детально Вас Ознайомить З Пропозицією!

Всі послуги експерта безкоштовні (без комісій і переплат)

Перевірений забудовник

Дитячий майданчик

Територія з охороною

Зручне розташування

Панорамний краєвид

Підземний паркінг з відеонаглядом

«Kaiser» — це житловий будинок бізнес-класу з двома під’їздами. Купуючи квартиру у «Kaiser» ви отримуєте гарантію високої якості будівельних матеріалів і виконаних робіт, продумане планування квартир, розташування в екологічно чистій зоні (350 м від Шевченківського гаю), закриту територія з власною охороною, підземний паркінг на 42 автівки, дизайнерську вхідну групу та автономну систему опалення.

При здачі будинку ви отримаєте максимальне наповнення квартири: стяжка, штукатурка, котел та радіатори, броньовані двері, підвищений рівень утеплення, проведені у квартиру інтернет та телебачення.

Дізнатись більше

ДКС — девелоперська компанія, що реалізує інвестиційні проекти житлової нерухомості у Західній Україні. Однією з основних причин нашого успіху, була та залишається, орієнтованість на індивідуальний підхід до кожного клієнта. Сучасна людина прагне до підвищення якості життя і в кожному рішенні цінує зручність і продуманість. ДКС розділяє ці прагнення і цінності, не просто пропонуючи своїм клієнтам житлову нерухомість, а створюючи ідеальне в усіх відношеннях середовище для життя.

ДКС створює для людини умови абсолютної безпеки і комфорту, застосовуючи при оснащенні територій тільки найсучасніші технологічні рішення та інженерні системи. Застосування новітніх технологій та розробок при будівництві дозволяє зберігати високу якість забудови і своєчасно вводити об’єкти в експлуатацію. Ми маємо у своєму розпорядженні сучасне обладнання та власну матеріально-технічну базу. Роботи ведуться в суворій відповідності з існуючими нормативними документами, цей принцип роботи забезпечив нам бездоганну репутацію на ринку нерухомості.

Проектуючи наші житлові комплекси, ми приділяємо особливу увагу розумному плануванню життєвого простору, озелененню та благоустрою прибудинкових територій. У дворах ми встановлюємо безпечні дитячі та спортивні комплекси.

Фотозвіт з будівництва