Твій клубний формат життя

Відсутність комерції


На відміну від більшості сучасних новобудов, перші поверхи яких вже традиційно зайняті магазинами, кафе і салонами краси, клубний будинок «GENEVA» — виключно житловий і передбачає квартири з ергономічним плануванням.

Ніякої комерції та усього 52 квартири у 6 поверховому будинку, який спроектований за індивідуальним авторським проектом майже у центрі Львова.

Закрита територія


Жити в безпеці та перестати хвилюватися за дітей, родичів, своє життя та майно так просто, адже відеоспостереження дозволить зафіксувати кожен зайвий рух у будинку, а багаторівнева система безпеки зможе гарантувати максимальну конфіденційність у центрі туристичного мегаполісу.

Чому нас обирають покупці

Єдність інтересів

Система електронних ключів

Двокамерний склопакет

Паркові зони

Утепленний Фасад

Розтермінування

Закрита Територія

Відеоспостереження

Підземний паркінг


«GENEVA» має однорівневий підземний паркінг з відеоспостереженням та зручним заїздом. Також в зоні паркінгу будуть обладнані місця для зберігання мешканцями будинку особистих велосипедів, мотоциклів та іншої малогабаритної техніки. Прямо з паркінгу мешканці зможуть піднятися на ліфті до себе на поверх – ще один елемент системи безпеки і комфорту в будинку бізнес-класу.

Консьєрж – сервіс

Цілодобове обслуговування та оперативний сервіс дозволить відчути себе особливою персоною. Замовити таксі, квитки на концерт чи просто позичити парасольку можна у будь-який час просто зателефонувавши консьєржу.

Продумане планування

Ми подбали про організацію простору квартир — кожна з них максимально функціональна

Бажаєте оглянути будівництво?


Залишайте заявку або телефонуйте 067 700 9 700

Паркова зона

Зручні транспортні розв’язки, у пішохідній доступності від комплексу знаходяться дитячий садок, школа і парки

Якість будівництва

Дотримання усіх існуючих норм будівництва і навіть більше. Постійний контроль інженерної групи, щоденний внутрішній технічний нагляд

Поспішайте Обрати Свою Квартиру

Залишилось 28% Вільних Квартир


“74 % робіт по зведенню вже виконано”

Інфраструктура Комплексу