Європейський Стиль Будівництва


тел. +38 098 711 44 38
Розкішні та стильні апартаменти у серці Карпат. У 2012 році гірськолижний курорт "Буковель" отримав відзнаку, як найбільш перспективний курорт світу. Початок будівництва Premier BUKOVEL розпочинається навесні 2017 року. Всі апартаменти будуть здані власникам "під ключ", а також наповнені всім необхідним. Крім цього, забудовник уклав угоду з відомою компанією "Premier palace", яка буде обслуговувати даний апарт-готель.

Інвестиційно-Привабливі Переваги


Кожного року гірськолижний курорт "Буковель" приймає на своїй території понад 1 млн відпочиваючих. Прекрасні та незабутні пейзажі, лікувальне повітря, більше 60-ти км гірськолижних трас, справжній український колорит у поєднанні з європейськими стандартами обслуговування, все це та багато іншого чекає на всіх, хто вирішить інвестувати у майбутнє.

Планування Апартаментів


Апартаменти СТАНДАРТ

Планування "Стандарт" з оригінальними формами і простомунною ерногомікою. Більшість поверхонь в світлій гамі, що вносить відчуття невагомості, збільшує обсяг житлового простору і надає йому легкість. Панорамні вікна забезпечать неповторні краєвиди.
Площа номеру: 23,78 м2

Апартаменти ОДНОКІМНАТНІ

Ефективне зонувнання робить цей апартамент максимально комфортним для життя. Практичні планувальні рішення посилені іноваційним дизайном. Гармонійне поєднання кімнати та кухні та наявність великої лоджії - зробить відпочинок неповторним та зручним.
Площа номеру: 31,86 м2

Апартаменти ДВОКІМНАТНІ

Планування цього апартаменту включає в себе все необхідне (кухню, їдальню, спальню, ванну, терасу). Функціонально використовується кожен метер. Простір чітко зоновано, при цьому зберігається відчуття свободи. Всі приміщенн, дуже близькі за своїм стилем.
Площа номеру: 64,81 м2

Апартаменти ТРЬОХКІМНАТНІ

Цей вид апартаментів рекомендується великим сім`ям. Різномуніття фактур створює характер інтер`єру і дозволяє йому кожен раз виглядати по-новому. Кімнати розташовані в зручній послідовності
Площа номеру: 100,32 м2

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ АБО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ +38 068 772 77 00ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА!