Актуальні тенденції в інтер’єрі 2018

З основними трендами кольорових відтінків в інтер’єрі розібрались, а як щодо актуальних тенденцій в дизайні квартир загалом? Сідайте зручніше та зробіть собі чашку зігріваючого чаю, будемо розбиратись разом.
Приміщення без кордонів – відмінний спосіб проявити креативність при поділі кімнат.

Дизайнери не втомлюються фантазувати в цьому напрямку, і ось найпопулярніші в новому році варіанти:

  • Бетонні блоки. За рахунок наскрізних отворів така стінка виглядає не нудним монолітом, а напівпрозорою конструкцією. Сірі шкіряні дивани і металеві столики підтримають нейтральну гаму. Для затишку у вітальню потрібно додати живої зелені і два-три яскравих текстильних акцентів.
  • Кераміка ручної роботи. Завдяки сухій обробці керамічних порошків, за інноваційною технологією на виході виходить тверда речовина з палітрою природних насичених кольорів.
  • Плетені дерев’яні перегородки. Дерево – розкішний матеріал в плані різноманітності текстур, форм і тональностей. А решітки – завжди стильний спосіб розмежувати житловий простір.
  • Текстильні мобільні конструкції. Дизайн інтер’єру 2018 пропонує ідею, навіяну традиційною японською обстановкою. Обтягнута щільною тканиною пластина на ніжках – мінімалістичний і елегантний спосіб створити інтимну зону у вітальні або спальні.

Тенденції в дизайні м'яких меблів

Насичена гамма з однотонних жовтих, синіх, зелених фарб домінує і тут. А що стосується форми, то дивани та крісла в прийдешньому сезоні повинні бути максимально комфортними.
Дуті пухкі об’єми – тренд сезону. Низькі спинки, плавно переходять в сидіння, виглядають як одна суцільна подушка на акуратній підставі. Підлокітники теж похилі. Така модель – знахідка для будь-якого модного дизайну вітальні. Пружні і в той же час м’які подушки з гусячими перами. В такому кріслі можна розташуватися, немов у шезлонгу. Форми меблів, і їх конструктивні рішення в інтер’єрах 2017-2018, почерпнуті з різних років минулого століття (40-х, 50-х, 70-х). Сьогодні вони переживають друге народження.

Модульні системи зберігання

Стелажами можна закрити всю стіну. Актуальна тенденція дизайну інтер’єрів 2018 – рухливі мінімалістичні конструкції, які одночасно служать роздільником простору. Виглядає елегантно і свіжо.
Звичайно, якщо ви прихильник класичного ремонту, використовувати всі тренди в одній квартирі не варто. Але навіть одна деталь, може освіжити загальний вигляд кімнати.