5 міфів про купівлю квартири в новобудові!

Багато людей бояться купувати квартиру в  щойно збудованому будинку або в будинку, який ще будується. Але експерти вважають, що не варто боятися купувати квартиру в новобудові. Згідно зі статистикою, покупці переходять з вторинного ринку нерухомості на первинний. Спробуємо розвіяти кілька міфів, які допоможуть тим, хто ще сумнівається.

Міф 1. Вторинне житло краще купувати заради інвестицій.

Фахівці кажуть, що це помилка. Новобудова – вигідніше. Права покупця протягом будівництва захищені законом. Нове житло з кожним роком буде дорожчати, а вторинне – дешевшати. Тим більше, що території із старими будинками в кінці кінців будуть віддані під будівництво нових.

Міф 2. Якщо забудовник маловідомий, то будинок не добудують.

Для забудовника гучне ім’я не важливо. Для нього важливо мати всі права на ділянку. При покупці квартири необхідно просто звернути увагу на всю команду: забудовника, розробника і посередника. У всіх повинні бути відповідні документи на ділянку, дозвіл на будівництво і так далі. Тому, якщо Ви маєте сумніви щодо того чи іншого об’єкту нерухомості, краще звернутися до експертів новобудов.

Міф 3. При купівлі новобудови необхідно витрачатися на юриста.

Зовсім не обов’язково витрачати додаткові кошти. Досить звернутися до експертів новобудов “Вірне Рішення”. Компанія має власний штат незалежних експертів, які займаються цим питанням абсолютно безкоштовно.

Міф 4. Квартири краще купувати не в агентстві, а у забудовника.

Зазвичай, забудовник співпрацює з уповноваженими компаніями нерухомості. Отже, ціна одна і та ж. Якщо на об’єкті працюють кілька компаній – то всюди ціни однакові. Необхідно звертати увагу на юридичну особу, з якою укладається контракт. Саме ця особа буде відповідати за хід будівництва.

Міф 5. Новобудова вимагає додаткових вкладень на ремонт.

З цим фахівці не погоджуються. На ринку нерухомості багато варіантів з різною обробкою. Вартість такої квартири може бути дорожчою, але це краще ніж купувати квартиру в стані «стяжка-штукатурка», так як самостійний ремонт буде коштувати дорожче. До того ж, за додаткову плату, квартиру можуть оформити на Ваш смак.