5 афер з новобудовами!

Люди часто чують про афери, обман зі сторони забудовників. Уважно читайте, а краще робіть нотатки, експерти новобудов «Вірне Рішення» підготували для Вас корисний матеріал.
Щоможе Вас чекати, якщо підійти до питання придбання квартири без належної підготовки?
Отож, види афер з новобудовами:

Продаж незакінченого житла без дозвільних документів

Для того щоб уникнути проблем, компанії розпочинають будівництво без первинних дозволів, сподіваючись заплатити хабар. У результаті – Ви не застраховані від банкрутства компанії, яка після цього просто зникне з ринку. «Заморожене», на невизначений термін, будівництво та безповоротно втрачені гроші, у такому випадку, –  гарантовані.

Подвійний продаж квартири

Замість коштів, забудовник обіцяє постачальникам права на житлову площу. Ті, в свою чергу, продають свої законні квадратні метри. Непорозуміння з підрядниками забудовнику стає лише на руку. Власник вважає себе вільним від зобов’язань і по-новому продає ті ж самі квартири.

Порушення термінів здачі

В такому випадку забудовник зобов’язаний сплатити пеню власнику квартири. Однак, в Україні таке рідко практикується.

Збільшення вартості квартири після укладення договору

Радимо Вам уважно читати всі умови договору, щоб підвищення ціни не стало для Вас сюрпризом.

Умови надання гарантій на якість квартири

Вони повинні бути на 5-ть років на саму квартиру і не менше 3-ох років на технічне та інженерне обладнання.

Перераховані вище афери часто непомітні і новачок одразу не зрозуміє, що потрапив у халепу. Радимо Вам звернутись до експертів свого діла, які не тільки юридично підковані, але й знають усі «підводні камені» щодо придбання квартири у новобудові.