Цікаві факти про нерухомість!

Якщо запитати у людей, що вони знають про нерухомість, відповіді будуть досить банальними. Проте, дана галузь ринку має безліч цікавих фактів, якими експерти новобудов “Вірне Рішення” з радістю поділяться з Вами.

Факт №1

Найдорожча нерухомість у світі до останнього часу перебувала в столиці Англії. Однак світ змінюється, змінилася і ситуація на ринку нерухомості. Нині найдорожчим місцем  названо місто Монте-Карло, Монако. Вартість квадратного метра становить близько 50 тисяч доларів. На другому місці йде Москва, де кожен квадратний метр обходиться в середньому по 22 тисячі доларів.  Сьогодні, Лондон міцно зайняв третє місце. Він поступився російській столиці на декілька сотень доларів. Далі в списку розташувалися Токіо, Нью-Йорк, Париж, Сінгапур, Рим і Мумбаї в Індії.

Факт №2

Найдешевша нерухомість в світі також була виявлена ​​і названа: це Таїланд та Єгипет. Фахівці порахували, що в Каїрі можна придбати шикарний котедж з басейном всього за 1200 американських доларів. Відмінний будинок, придбаний в Таїланді, обійдеться ще дешевше. Втім, Каїр вважається одним з найбрудніших міст світу, а Таїланд, як місце проживання, зовсім не має позитивних характеристик.

Факт №3

Найзабрудненішим містом світу вважається покинутий Чорнобиль. Росія впевнено лідирує за кількістю забруднених міст, після неї йдуть Індія і Філіппіни. Слідом розташувалися Китай, США і Румунія. Оцінка виходила з таких критеріїв, як кількість отруйних речовин в повітрі, кількість захворювань населення, дитячі хвороби, пов’язані з місцевою екологією і т.п. Згідно думки експертів, основну шкоду жителям міст наносять важкі метали.

Факт №4

У світі є кілька компаній, які практикують на ринку нерухомості повну екзотику. Вони пропонують до продажу ділянки на … інших планетах. Місяць, Марс, Венера, Меркурій – на кожній з цих планет можна придбати собі ділянку, ціна якої коливається від 70 доларів, до декількох сотень тисяч.
Практичної користі від такого «придбання» на даний момент, звичайно ж, немає, але компанії нерухомості пропонують інвестувати в майбутнє, коли почнеться освоєння територій поза межами земної кулі. Втім, право власності на таку ділянку є досить сумнівним. Подібних фірм багато, і ніхто не може гарантувати того, що кілька людей не придбають одну і ту ж земельну територію.